26 listopada 2014

Kto chciałby otrzymać nasz ręcznie malowany kalendarz?

kalendarz-szwaderki-2015

Na nadchodzący rok przygotowaliśmy wyjątkowy kalendarz z ręcznie malowanymi ilustracjami w stylu ludowych makatek. Na każdy miesiąc mamy odpowiednie przysłowie... lub sentencję, którą sami wymyśliliśmy :-) Nie wiemy jak Wam, ale nam tak się podoba, że po zakończonym roku wytniemy ilustracje i zawiesimy w ramkach w naszej smażalni, aby cieszyły oczy naszych gości.

Kto chciałby otrzymać ten kalendarz? Mamy jednak małą prośbę...

Zainteresowanie naszymi rybkami jest tak duże, że postanowiliśmy uruchomić drugi Szwaderkomobil. Jesteśmy więc jeszcze bardziej mobilni i możemy być tam gdzie nas potrzebujecie. Kwestia tylko gdzie chcielibyście abyśmy dotarli ze świeżutkimi rybkami?

Pośród osób, które napiszą do nas maila i zasugerują gdzie możemy przyjechać Szwaderkomobilem oraz będą jednocześnie subskrybentami naszego newslettera planujemy rozdać kilka czy kilkanaście kalendarzy. Przekażcie znajomym.

Nie ograniczamy się tylko do Olsztyna... jest tu ktoś np. z Warszawy? Chcecie nas tam?

O tym kto otrzyma kalendarz powiadomimy 6. grudnia, na Mikołajki, prosimy więc o sugestie do 05.12.2014 do godziny 14:00. Jeżeli natomiast komuś kalendarz tak bardzo się podoba, że chciałby go kupić to jest do nabycia w Szwaderkomobilach i Szwaderkach w cenie 25 zł, a przy duuuużych zakupach i szerokim uśmiechu do sprzedawców, będzie można go otrzymać gratis.

Kategoria: Aktualności Tagi: sprzedaż, Szwaderkomobil