6 grudnia 2014

Nasze kalendarze otrzymują...

kalendarz-szwaderki-2015-2

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej mikołajkowej zabawie. Szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się, aż tak dużej ilości odpowiedzi.

Po przeczytaniu wszystkich maili utwierdzamy się w przekonaniu, że Wy - klienci - jesteście ogromną i najlepszą skarbnicą wiedzy. Serdecznie dziękujemy za wszystkie sugestie i za wiele ciepłych słów. Jest to dla nas bardzo budujące i motywujące. Dostarczać rybki takim klientom to sama przyjemność :-)

Jeśli chodzi o lokalizację dla nowego Szwaderkomobilu to musimy posprawdzać skrupulatnie każde z miejsc. Już dziś mogę natomiast zdradzić, że przed Świętami pojawimy się w Warszawie na Jarmarku Ursynowskim. Szczegóły wkrótce.

Kończąc już, poniżej zamieszczamy listę osób, które otrzymają od nas pocztą kalendarz. Z nagrodzonymi skontaktujemy się mailowo aby zapytać o adres do wysyłki.

Kalendarze otrzymują:
Arkadiusz M. (Olsztyn), Joanna Ł. (Warszawa), J.B. (Olsztyn), Andrzej W. (Warszawa), Łukasz Ż. (woj. Lubuskie), Bogumił S. (Warszawa), Wojciech K. (Warszawa), Maciej K. (Warszawa), Maciej R. (Warszawa), Wojciech T. (Olsztyn), Przemysław M. (Olsztyn), Paweł O. (Warszawa), Robert B. (Radom), Karol M. (Olsztyn), Malgorzata S. (Olsztyn), Paweł C. (Stefanówka), Jarek D. (Olsztyn), Wojciech D. (Warszawa), Krzysztof P. (Olsztyn), Jacek W. (Olsztyn) oraz Krzysztof L. (jeszcze nie wiemy skąd).

Kategoria: Aktualności Tagi: sprzedaż, Szwaderkomobil