12 czerwca 2015

Zapraszamy na KormoRun Bieg Pstrąga

kormorun-bieg-w-szwaderkach

Już za 2 tygodnie, 27. czerwca 2015 na terenie naszego gospodarstwa odbędzie się wyjątkowa impreza sportowa: KormoRun Bieg Pstrąga. Główny bieg to cross na dystansie 5 km po naszych rodzimych, urokliwych terenach. Dodatkowo na uczestników i kibiców czekają atrakcje okolicznościowe i jak zawsze przepyszna rybka :-) Dla każdego uczestnika w ramach posiłku regeneracyjnego będziemy serwowali unikalną i nigdzie indziej nie spotykaną zupę rybną. W klasyfikacji Open odbędzie się rywalizacja o Puchar Prezesa Gospodarstwa Rybackiego, który zasponsorował Prezes Pan Mirosław Tymoszczuk.

Organizatorem biegu jest nasz sąsiad ze Swaderek i międzynarodowej sławy długodystansowiec Wojciech Kopeć. Impreza zapowiada się wyjątkowo i swoją obecnością uświetnią ją takie osobistości jak:

  • Artur Kern – wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, reprezentant Polski na imprezach międzynarodowych , aktualny rekordzista Polski na 5 km w hali, wielokrotny zwycięzca biegów od 5 km do maratonu na całym świecie.
  • Jakub Nowak – wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, reprezentant Polski, najlepszy maratoński debiut od 10 lat w Polsce.
  • Łukasz Oskierko – maratończyk pochodzący z Olsztyna, bezgranicznie zakochany w sporcie. Pierwszy Polak na mecie Maratonu Warszawskiego 2014.
  • Nie jest to jeszcze potwierdzona informacja, ale być może bieg swoją obecnością zaszczuci również olimpijczyk Marcin Chabowski.

Oto co sam organizator pisze o biegu:

Wszystkich fanów biegania zapraszamy w dniu 27 czerwca 2015 r. na KormoRun Bieg Pstrąga w Swaderkach k/Olsztynka. Impreza zapowiada się imponująco! Bieg główny na dystansie 5 km to rywalizacja zarówno zawodników z polskiej „ekstraklasy” jak i amatorów. Trasa wiedzie malowniczymi ścieżkami Nadleśnictwa Olsztynek i przez same serce Gospodarstwa Rybackiego Szwaderki. Każdy, kto ukończy bieg, na mecie otrzyma medal. Dla najlepszych w poszczególnych klasyfikacjach: Open, Najlepszy Zawodnik i Zawodniczka z Gminy Olsztynek, Zawodnik i Zawodniczka Niepełnosprawny, Najstarszy Zawodnik i Zawodniczka, Najmłodszy Zawodnik i Zawodniczka oraz Najlepsza Drużyna – statuetki i nagrody rzeczowe. Dodatkowo nagroda specjalna za premię lotną, a po zakończeniu dekoracji zapraszamy uczestników na Konkurs Szwaderkowski. Do wygrania ciekawe nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów!

Ponadto, bieg dzieci w różnych kategoriach wiekowych – dystans od 0,2 km do 1 km, który pokonają bez kłopotu i z uśmiechem na twarzy, a na mecie będzie czekał dla każdego malucha pluszak, jabłka i soki Kubuś (udział dzieci w biegu tylko 2 zł). Nie ma rywalizacji, liczy się udział i ukończenie biegu. Wszyscy są równi! Sportowa zabawa to dla dzieci wielka frajda! Przekażmy im radość z uprawiania sportu!

Bieżące informacje na stronie biegu na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/KormoRun-Bieg-Pstrąga/540183416122366
Zapisy:
http://projektigrzyska.pl/wydarzenia/9-kormorun-bieg-pstraga/ 

 

Kategoria: Aktualności Tagi: impreza