28 sierpnia 2013

Pascal Brodnicki w Szwaderkach

pascal-brodnicki-w-szwaderkach

Wreszcie możemy pochwalić się, choć ciężko było wytrzymać :-) Musieliśmy jednak poczekać do konferencji programowej TVN Style, która odbyła się w miniony czwartek.

W dniach 18-19 maja gościliśmy u siebie Pascala Brodnickiego z ekipą TVN. Nasze gospodarstwo i okolice tak spodobały się, że ekipa TVN postanowiła nakręcić u nas jeden z odcinków nowego programu Pascala pt. „Pascal po polsku” (informacje i trailer: http://www.tvnstyle.pl/programy/pascal-po-polsku,6259.html).

Pierwszy dzień zdjęciowy odbył się u nas na miejscu i zakończył się ulewą. Drugiego dnia zaczęliśmy o świcie od wyprawy z rybakami, potem przygotowanie naszej siei na pomoście Hotelu Galery 69 w Dorotowie i z powrotem u nas w Szwaderkach. Były opowieści jak to jest u nas z rybami i nie tylko oraz oczywiście pyszne potrawy przygotowane przez Pascala.

Poniżej galeria zdjęć z planu zdjęciowego do obejrzenia której zachęcam. Premiera programu w październiku – jak tylko będziemy znali datę emisji naszego odcinka powiadomimy o tym.

Kategoria: Relacje Tagi: Pascal Brodnicki, Pascal po polsku